Gorzowskie Targi Edukacyjne i dni otwarte w szkołach ponadpodstawowych

Już wkrótce odbędą się "Gorzowskie Targi Edukacyjne - Szkoły i Pracodawcy". Zorganizowane są w Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ul. Warszawskiej w Gorzowie we wtorek, 19 marca.

W każdym budynku targowym, obok stoisk szkół, znajdować się będą stoiska pracodawców, przedstawicieli biznesu, organizacji pracodawców oraz gorzowskich uczelni i partnerów szkół.

Dodatkowo została przygotowana gra terenowa. Zadaniem uczestników będzie wykonanie poleceń i rozwiązanie zagadek przygotowanych przez wystawców. Zadania będą miały charakter praktyczny, dzięki czemu uczestnicy gry będą mogli sprawdzić swoje predyspozycje i umiejętności. Zwieńczeniem gry będzie losowanie nagród dla uczniów, które zostały ufundowane przez pracodawców i partnerów szkół.

Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych za chwilę będą mogli również szczegółowo zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych w Gorzowie, podczas dni otwartych. Rozpoczną się one 23 marca 2024r.

targiedukacyjne2024 plakat Certyfikat Patronatu Honorowego Gorzowskie Targi edukacyjnedniotwarte2024 plakat